Nečekaný brácha, nečekaný problém! Dattebayo! 14.

25. května 2009 v 16:47 | Kaori xD
A po delší době další díl! n_n No... Tohle je celkem nudný a... hodně divný xD Narumi se tam vůbec nechová jako Narumi, ale... zkuste se do ní vžít xD //zase mele kraviny// No, každopádně tohle je předpředposlední díl. Takže příště bude souboj a přespříště konec xP


14.- Rozhodnutí

"Hm..." Co se děje? Proč mě neprobouzí žádný zpěv ptáků? Žádné slunce? Žádné teplo? Proč jsem přikrytá? Jsem snad...?
Pomalu otevřu oči. Před sebou vidím svůj pokoj, můj starý, dobrý, zničený pokoj! Takže jsem u Akatsuki... Ta Konoha... byl to snad jen sen? Celkem živý sen.
Sasuke...
Naruto...
Naruto!
Vylétnu z postele jako blesk. Zaseknu se. Chvíli jen tak stojím, ale nic se neděje, žádná vybuchující zvířátka mi nesežehnou hnízdo na hlavě. Deidara je na misi. Takže to nebyl sen.
Sednu si na postel a zahledím se do stěny. Pomalu si na všechno začnu vzpomínat a vybavovat si to. Po tom uspávadle jsem asi ještě trochu malátná a zpomalená. No jo no, hold si výmluvu na svou blonďatost musím vymyslet, ne?
Když jsou konečně všechny myšlenky na svém místě, vstanu. Vážně tam chci jít? Vážně chci zastavit tým svého bráchy? A co Sasuke? Vážně ho chci.... Zatřepu hlavou. Ne. Nechci nic z toho!
Nakonec se převléknu do čistého, rozumí se tím tričko s Íáčkem a další natržené džíny, a sejdu dolů do kuchyně.
"Nar! Jsi vzhůru!" Konan se na mě nějak moc mile zaculí. Asi jsem jí vážně musela chybět.
Začnu se hrabat ve skříňce, teď mi nemůže pomoct nic tolik jako...
"Kde je ramen-ttebayo?!" vyjeknu a pohlédnu na modrovlasou. Ta se jen nejistě usměje. "Nebyla jsem tu tak dlouho a ty za tu dobu jsi ani nebyla schopná koupit pitomý nudle?" vyštěknu, něco popadnu a fláknu to na ni.
"Au!" vykvíkne a začne si třít místo na hlavě, kam ji uhodila krabice s kakaem. Spokojeně se usměji.
"Dobrá trefa!" začne se chechtat Hidan a já se na něj zašklebím.
"Narumi, jsi v-Au!" Na Peinově hlavě přistane sklenice s kečupem, která se při dopadu rozbije a nadělá všude spoušť.
"Je!" vyhrknu a dám si ruce před ústa. "Šéfe, to jsem nechtěla, myslela jsem, že to bude něco jako krabice od kakaa-ttebayo," zahuhlám a začnu se bát.
Pein sjede pohledem ke Konan, která mezitím kope do krabice s kakaem, aby se pořádně rozsypalo. Ta dilina se zatváří strašlivě ublíženě, Pein na mě pohlédne, v očích plameny. Užuž otvírá pusu, že něco řekne.
"Wate!" vyhrknu a vztyčím ukazovák, "Já vím, chceš mi strašlivě ublížit. Ale nedělej to! Ani mě nešoupej do žádný hladomorny, jak se znám, umřela bych hlady dřív než žízní a pak bych tady chodila po skrýši a každou noc tě strašila. A navíc ještě musím dokončit misi-ttebayo!" začnu kecat a v kalhotách mám nemálo těsno. Na šéfíka to asi dojem neudělá, protože se zase nadechuje, že něco řekne. "A taky budu strašit tebe a Konan, když budete-"
"Narumi!" zařve a já radši zmlknu. "Je mi jedno, že jsi po mně chtěla hodit kakao, uvědomuješ si, že bych tě mohl taky na místě zabít? To, že jsi teď ve vážném citovém vytížení, tě neomlouvá. Sbal si, okamžitě půjdeš dokončit svou misi. A pokud tentokrát zklameš, žádného soucitu se nedočkáš. Přestaň se chovat jako ufňukaná holka a dělej věci pořádně. Už nejsi dítě, teď jsi právoplatný člen této organizace a platí pro tebe pravidla stejně jako pro ostatní!" Když svůj monolog dokončí, jsem tak malá, že bych se bez problémů vešla pod tu skříňku.
"Ano," pípnu jenom, zvednu se a zdrhnu nahoru, za sebou slyším Hidanův burácivý smích.
"Do háje!" vřísknu a kopnu do postele.
Všechno... Všichni se zcvokli! Pitomá mise, pitomí Sasuke, pitomí Naruto, pitomá Sakura, pitomí Itachi, pitomí Akatsuki!...
Bylo to tak fajn, ta sladká nevědomost, ale co teď? Pein mě prohlásil právoplatným členem organizace, už nebudu moct tak kriplit, jak mám ve zvyku. Navíc jsem si ho teď celkem dost znepřátelila a ke všemu ještě musím zabít svýho bráchu!
Tak to ne! Pěstí se bouchnu do čela. Co to se mnou je? Nikdy jsem nebývala tak přemýšlivá a zdrženlivá. Proč jsem se tak změnila? Sakra!
Ale ne... Mezitím, co se tady lituju, Itachi bojuje, kdo ví, třeba o život! Musím mu pomoct, je to můj úkol
Ano, Narumi, tak se mi líbíš! Už se začínám vracet do normálu. Zašklebím se a přejdu k umyvadlu, několikrát na sebe chrstnu ledovou vodu, až mám mokré vlasy okolo obličeje. Zkontroluji obsah pouzdra na zbraně. Všechno je tak, jak má být. Mám vůbec šanci je porazit? Pokud jsou po útoku Itachiho, myslím, že ano. Ale dokážu--- zabít? Leda tak Sakuru, ta by snad nikomu nechyběla.
Seběhnu dolů. "Tak já letím, dattebayo!" zavolám.
"Narumi!" Itachi se vrátil? "Teď by měli být na hranicích Ohnivé země, pokus se to zařídit tak, aby jsi je tam zdržela co nejdéle," řekne Uchiha, rozvaluje se na gauči a nechává se obskakovat Konan. Chlapešek si polámal lušišku. Ťuťu ňuňu...
"Jasně, díky!" zašklebím se na něho, je to celkem vtipný pohled, dívat se, jak se tam rozvaluje a jen tiše nadává na svého bratra.
"Až se vrátím, čekejte mě s mega porcí ramenu-ttebayo!" vykřiknu a když zahlédnu Peinovi vlasy, radši rychle vystřelím ven a přenesu se na hranice Ohnivé země.
Co nejrychleji dorazím na místo, kudy se většinou přes hranice přechází, snad je stihnu! Zeptám se jednoho hraničáře a ten mi jenom řekne, že tým Kakashi už tudy prošel. Sakra!
Největší rychlostí začnu skákat po větvích. Běžím už skoro hodinu, když ucítím několik silných chaker. Jsou to oni!
Zastavím se. Ještě se můžu otočit a odejít... Narumi! Baaka, co blbneš? Hurá na ně!
Zase se rozeběhnu, před sebou zahlédnu mýtinu a na mýtině je. Ještě zrychlím, vystřelím z krytu stromů, já blbeček jsem je taky mohla napadnout ze zálohy, a velkým skokem se ocitnu deset metrů před nimi.
Zastaví se. "Narumi?" zeptá se Kakashi.
No tak, holka, je to mise! S úšklebkem se postavím, "Ne, Děda Mráz"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání...

...lidu xD

Komentáře

1 Shiory Shiory | Web | 26. května 2009 v 16:02 | Reagovat

Hej pecka jako vždy n_n, těšim se na další. mrzí mně, že bude konec T_T..

2 Chali Chali | Web | 26. května 2009 v 16:45 | Reagovat

Cooool XD Narumi je hustá... ale nechci uvěřit, že už to brzo bude končit...beeeeee, smrrrk,

3 Akiyuu-chan Akiyuu-chan | Web | 31. května 2009 v 20:19 | Reagovat

Akiyuu-chan, neboli zpravodajka pro televizní stanici tnKonoha: Ano a dosáhli sme ke konečnému, ne však konečnému (:DD) dílu! Musíme si počkat na dalš! Ale to nám nevadí! Začíná se nám to pěkně rozjíždět! Narumi je opravdu drsná holka a nebojí se šedivých jouninů!(Kakashi) a umí okolo prstu omotat i NEcholerického Peina! Který jí nevyhodil z asociace!(Akatsuki)
Co bude v příštím díle? Na to se společně těšíme jak sněhulák na mrkev!
- Potlesk ti!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama